Jezus uzdrawia modlitwa o uzdrowienie

Jezus uzdrawia modlitwa o uzdrowienie Z coraz większej popularności uczestnictwa w mszach z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, wzięła się idea powstania miejsca w sieci, gdzie będą zebrane informacje na ten temat. Na stronie w poszczególnych kategoriach dotyczących województw, zamieszczone są informacje o mszach z modlitwą o uzdrowienie. Dane są stale zbierane i aktualizowane. Jeśli uczestniczysz w takich nabożeństwach, a Twojej miejscowości nie ma w bazie, podziel się informacjami o miejscu i terminie. W dziale świadectwa przeczytasz o tym jak Jezus działa dziś.b

Szczegóły strony jezusuzdrawia.pl:

Podlinkuj stronę jezusuzdrawia.pl:

Jezus uzdrawia modlitwa o uzdrowienie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Śrem - NSJ »

  Śrem - NSJW wielkopolskim mieście Śrem znajduje się parafia Najświętszego Serca Jezusa - największa parafia w mieście. Utworzona została w 1977 roku. Kościół składa się z dolnej kondygnacji, gdzie jest Kaplice Wieczystej Adoracji oraz Przedszkole imieniem bł. Edmunda Bojanowskiego oraz kondygnacji górnej. Strona internetowa parafii prezentuje rozmaite grupy duszpasterskie, takie jak: Akcję Katolicką, Duchową Adopcję, Gazetę parafialną "TAK", Ministrantów, Serdeczne Nutki, Telewizję katolicką Pielgrzym, które obok innych istnieją w parafii oraz rozmaite inicjatywy, do których należy: Kawiarenkę parafialną "EMAUS", Serdeczną Osadę, Święto Dziękczynienia. Serdeczna Osada to miejsce gdzie dzieci spędzają wakacje.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jerozolima - Poznań »

  Jerozolima - PoznańJerozolima jest grupą w nurcie Odnowy w Duchu Św.. Spotyka się od 30 lat przy kościele ojców dominikanów w Poznaniu. Członkami wspólnoty są osoby różnego wieku i stanu. Są tu absolwenci wyższych uczelni, studenci, rodziny z dziećmi i ludzie starsi.
  Celem działania jest całościowa (duchowa, intelektualna, psychiczna i społeczna) formacja członków wspólnoty oraz apostolstwo.
  Służą temu różnego rodzaju spotkania: Msze święte, spotkania modlitewne, spotkania w małych grupach formacyjnych, dni skupienia, rekolekcje. Domem rekolekcyjnym, w którym spotyka się wspólnota jest dom rekolekcyjny w Ceradzu Kościelnym.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal katolicki »

  Portal katolickiLudzie, którzy szukają informacji na temat Kościoła Katolickiego czy wiary chrześcijańskiej, powinni zajrzeć na nasz portal. Można tu znaleźć artykuły z zakresu teologii, historii, artykuły dotyczące życia codziennego chrześcijan, a także praktyczne materiały, jak modlitwy, kolędy, pieśni religijne czy psalmy. Dla ludzi, którzy chcą zgłębiać Pismo Święte, stworzono obszerny słownik biblijny, który może okazać się bardzo pomocny. Osoby, które zarejestrują się, mogą brać udział w dyskusjach na forum dyskusyjnym.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ateista »

  AteistaAteista to witryna traktująca o współczesnym ateizmie w Polsce. Ateista stawia pytania o realność faktu istnienia i działalności Boga. Zacytowane są tutaj wypowiedzi, dłuższe lub krótsze, znanych osób. Współczesny ateista to człowiek wierzący w rozum i jego zdolność do analizy. Udostępniane teksty są krytyką wymierzoną w upadek współczesnego kościoła. Analizie zostały tu poddane wybrane teksty pochodzące z Biblii. Jest to portal dla osób poszukujących prawdy poza Kościołem. Portal porusza aktualną tematykę oscylującą wokół niewiary.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Herbaciarnia lublin »

  Herbaciarnia lublinCoraz więcej Obywateli Polski spędza przerwy od pracy, albo chwile wolne spożywając ekskluzywne herbaty i kawy. Herbaciarnia lublin oraz kawiarnia lublin to też coraz częstsze miejsca spotkań młodych osób. Najlepsza kawa pobudza do rozmowy, stymuluje procesy myślowe i ogólnie dodaje energii do działania, dzięki czemu jest tak powszechnym ciepłym napojem. Kawiarnie lublin, tak samo jak herbaciarnie przeżywają zatem rozkwit i odnotowują dość duży wzrost  obrotów i zainteresowania swoimi usługami.
  Cafe Heca to wyjątkowe miejsce, perfekcyjne do spotkań towarzyskich, korporacyjnych, a oprócz tego na chwilę relaksu przy filiżance najlepszej kawy. Cafe Heca jest też herbaciarnią, w której serwowane są najlepsze i najbardziej egzotyczne gatunki herbat z całego świata. Dzięki temu cafe heca jest jednym z najważniejszych punktów na mapie prawdziwych koneserów herbaty, którzy umieją docenić nie tylko smak ekskluzywnych naparów, niemniej jednak także szczególną, ciepła atmosferę panującą w kawiarni i herbaciarni. Cafe heca to miejsce niepowtarzalne, różniące się znacznie od pozostałych punktów gastronomicznych głównie jedyną w swoim rodzaju atmosferą. Dzięki temu jesteśmy lokalem, który jest rozpoznawany i w większości przypadków odwiedzany przez ludzi, które preferują delektować się smakiem najlepszej kawy.
  W spisie produktów/usług kawiarni cafe heca poszukają Wy ekskluzywne gatunki kawy i herbaty, pochodzące z najdalszych zakątków świata. Dzięki temu w mojej kawiarni - herbaciarni będą państwo w stanie skosztować napojów, których inaczej nie mieli by państwo okazji zasmakować bez opuszczania kraju. Na tym właśnie polega niepowtarzalność i wyjątkowość kawiarni Cafe heca, w której serwowana jest wyłącznie najlepsza kawa i najlepsza herbata.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Każdy szuka Boga »

  Każdy szuka BogaWszyscy są mile widziani na moim blogu. Zapraszam tych, którzy wierzą w Boga i tych, którzy mają wątpliwości i tych, którzy twierdzą, że w Boga nie wierzą.Zapraszam do szczerej rozmowy, do wymiany. Ważne, żebyśmy się nawzajem szanowali. Ja ze swojej strony nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać, ani niczego udowadniać. Po prostu opowiadam o tym, jak wyglądają moje stosunki z Bogiem, jak od Niego odchodziłam i do Niego wracałam; o tym jak staram się przy Nim być i jak czasem jest mi trudno. Piszę o tym wszystkim dlatego, że sądzę iż ludzie potrzebują Boga i szukają Go zawsze i wszędzie, a pozory, które stwarza świat odpychają ich od Niego. Nie jestem prorokiem ani mędrcem:)- piszę po prostu i może to zachęci kogoś do prawdziwych, głębokich poszukiwań.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jezus Chrystus. Biografia »

  Jezus Chrystus. BiografiaMały blog o wielkiej książce, która zmienia wszystko.
  Nie opowiada o niczym nowym, bo historię życia i śmierci Jezusa Chrystusa znają chyba wszyscy.
  Jednak Peter Seewald, do niedawna jeszcze ateista, opowiada o Jezusie w taki sposób, że chce się wiedzieć więcej i więcej.
  Mój blog ma zachęcać do poznania książki "Jezus Chrystus. Biografia", a co za tym idzie do poznania Jezusa i pozostania przy Nim.
  Jest tu kilka podstawowych informacji o autorze, kilka opinii na temat książki, jej fragmenty do przeczytania, a także kilka moich własnych przemyśleń.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parafia pod wezwaniem św. Jana Kantego - Tarnawa Dolna »

  Parafia pod wezwaniem św. Jana Kantego - Tarnawa DolnaNasz kościół parafialny został zbudowany w latach 1878-1882. Po zniszczeniach z okresu okupacji hitlerowskiej był restaurowany w latach 50-tych, a w roku 1958 Józef Machwitz wykonał we wnętrzu polichromie ścienne. Na ścianach nawy wypisane są cytaty z Ewangelii, a nad nimi odpowiadające im przedstawienia, podzielone na trzy części. Kompozycje ukazujące wydarzenia Wielkiego Tygodnia z przedstawieniami wydarzeń z Niedzieli Palmowej i Wielkiego Piątku. Dopełnieniem tego jest przedstawienie Chrystusa Zmartwychwstałego na sklepieniu prezbiterium. Karol Wojtyła jako ówczesny biskup, podczas Gorzkich Żalów 22 lutego 1959 roku poświęcił freski i witraże w naszym kościele parafialnym.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej świątyni i uczestniczenia we Mszach Świętych oraz innych nabożeństwach.
  Historia Parafii
  Msze święte
  Kontakt

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • MyFriendChrist.com »

  MyFriendChrist.comMyfriendchrist.com that’s social portal for everyone who wants to share love to God. Our task is give every Christian denomination chance to give testimony of faith in Jesus Christ. It is also a way to communication, know each other and exchange of experience with your faith. Every day, users of our portal can find here piece of advice how to live( Myself with God) and support each other with mutual prayer( Sms to God).
  Myfriendchrist.com to serwis społecznościowy przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą dzielić się swoją miłością do Boga. Naszym zadaniem jest umożliwienie chrześcijanom wszystkich wyznań danie publicznego świadectwa wiary w Jezusa Chrystusa, jak i wzajemnej komunikacji, poznania ludzi różnych wyznań oraz wymiany doświadczeń. Każdego dnia użytkownicy naszego portalu mogą znaleźć przygotowane przez nas wskazówki do życia (Sam na sam z Bogiem) oraz wspierać się wzajemną modlitwą (Sms do Boga).

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Boskie Motywatory »

  Boskie MotywatorySerwis Boskie motywatory, promuje wartości i zasady zawarte w Biblii. Wejdź i skorzystaj z zamieszonych tam myśli świętych. Znajdziesz tam również cycaty z Pisma Świętego. Będzie Ci to pomocne w pokonywaniu trudów każdego dnia. Codziennie dodawane są nowe motywatory, przez użytkowników. Sama/Sam również dodaj swój motywator i umieść na facebooku. Zmotywuj swoich znajomych i siebie. Na podstronie Oczekujące, głosuj na motywatory, które według Ciebie powinny znaleźć się na stronie głowne. Ty decydujesz.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »